Круглосуточный call-центр (067) 240-71-17 (039) 240-71-17 * стоимость звонков согласно тарифов Вашего оператора связи
Мы Вам перезвоним!
ru
0 Корзина

Ваша корзина пуста!

Быстрый заказ

Торопитесь? Оставьте ваш номер, мы перезвоним и оформим заказ по телефону

Введите номер телефона

Бонусная программа TheXATA

Что такое бонусная программа?

Бонусная программа – это новая возможность для наших клиентов
совершать еще более выгодные покупки на TheXATA.com!

Зарегистрируйтесь на сайте, совершайте заказы с авторизацией, и за покупку товаров с бонусами Вам будут начисляться бонусные гривны за покупки. Накопленные бонусные гривны можно будет использовать для оплаты следующих заказов!
Подробнее: https://rozetka.com.ua/loyalty/

Описываем кратко:
1) Вы регистрируетесь на сайте.
2) Делаете заказ через корзину с авторизацией (не используя "купить в один клик", "быстрый заказ" или заказ по телефону\почте\мессенджерам).
3) Получаете товар.
4) Через 2 недели после получения заказа АКТИВИРУЮТСЯ бонусы. 
5) Вы тратите бонусы на любой товар из нашего ассортимента! Бонусами можно оплатить даже 99,9% товара (согласно законодательству меньше чем 1 копейку за товар брать нельзя) WOW!


Покупали у нас мебель или прочие товары раньше, пока программы не было?

НЕ ПРОБЛЕМА! Вы можете получить:

  • 50 бонусов за фото нашего товара в Вашем интерьере!
  • 100 бонусов за видео нашего товара в Вашем интерьере!
  • 200 бонусов за честный и справедливый отзыв о нас! 
Форма для отправки фото, видео или фото отзыва - в Вашем кабинете пользователя в разделе "БОНУСЫ"А теперь передаем клавиатуру нашим юристам!

1. Загальні положення

1.1. Програма є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.

1.2. Програма не є азартною грою, лотереєю, послугою в сфері ігорного бізнесу.

1.3. Програма діє на території України (за винятком тимчасово окупованої території відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207-VII та Закону України від 18.01.2018 № 2268-VIII, ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (території проведення АТО) та території, що не контролюється українською владою (згідно Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII та переліку територій, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, затвердженого Розпорядженням КМУ №1085-р від 07.11.2014 року) виключно з міркувань безпеки мешканців даних регіонів та фактичної можливості функціонування Учасників на зазначеній території) через глобальну мережу «Інтернет» засобами сайту https://theXATA.com/ з урахуванням особливостей мережі «Інтернет».

1.4. Програми вступає в силу з моменту її розміщення на сайті https://theXATA.com/, та діє до 31 грудня 2022 року (включно), якщо Організатор Програми не повідомить про інше шляхом розміщення відповідного повідомлення на Сайті. Щодо строків дії Спеціальних програм лояльності Організатор Програми повідомляє додатково шляхом розміщення відповідної інформації на сайті https://theXATA.com/

1.5. Організатор має право змінити період дії Програми, території Програми, умов нарахування та використанні Бонусів та інших умов Програми, за умови оприлюднення таких змін на Сайті, як з, так і без попереднього повідомлення про внесення відповідних змін та/або шляхом публікації цих Правил у оновленій редакції.


2. Участь у Програмі

2.1. До участі в Програмі  допускаються особи, що наділені необхідним об’ємом дієздатності та є  зареєстрованими користувачами  на Сайті. Щодо кожної окремої Спеціальної програми лояльності, додаткова інформація та необхідні вимоги для участі зазначається Організатором окремо шляхом розміщення на Сайті https://theXATA.com/.

2.2. Про умови Спеціальних програм лояльності, які впроваджуються Організатором можна додатково дізнатися з веб-сторінки https://thexata.com/bonus, а інформацію про Бонусний рахунок - в Особистому кабінеті Учасника Програми.

2.3. У разі, якщо Учасник Програми порушує умови цієї Бонусної Програми та/або умови Договору-оферту та /або інших правил сайту https://thexata.com/soglasheniye. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити участь у Бонусній Програмі такого Учасника шляхом ануляції Бонусів за умови направлення такому Учаснику відповідного повідомлення. Організатор Програми не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті таких дій.

2.4. В разі порушення Користувачем умов Договору-Оферти https://thexata.com/soglasheniye та/або Політики конфіденційності, та/або Угоди Користувача https://theXATA.com/. Організатор Програми має право припинити дію Бонусного рахунку такого Користувача та/або анулювати всі нараховані йому Бонуси та/або припинити участь такого Учасника у Програмі.

2.5. Користувачі можуть скористатися Бонусами виключно при здійсненні оплати для зменшення вартості замовлених товарiв з каталогу Сайту, якщо в Спеціальній програмі лояльності не зазначено Організатором інше.

2.6. Учасник надає право Організатору Програми надсилати йому інформацію про Спеціальні програми лояльності в рамках дії цієї Програми за допомогою смс-повідомлень та інших засобів комунікацій.

2.7. Учасник отримує право використовувати зараховані Бонуси тільки при умови проходження реєстрації на Сайті та усної верифікації номеру телефону. При цьому Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого номеру телефону та інших даних.